

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка бюст-картон сірий оксамитовий під ланцюжки та сережки висота 21 см ширина 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Картон |
| Призначення | Комплект |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | БіжуМір |
- Ціна: 270 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0031
Подставка бюст картон серый бархатный под цепочки и сережки высота 21 см ширина 19 см
270 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 840-20-30лилишоп
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості


